strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 6-7/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 6-7/2013    

Rejs z biznesem

Imprezy firmowe dla pracowników i spotkania z kontrahentami na pokładzie statku Odra Queen - to sposób na dobry klimat w biznesie. Rejs może upłynąć przy daniach z grilla i potrawach z restauracji Ładoga.

Podróż statkami białej floty, które organizuje Polsteam Żegluga Szczecińska Sp z o.o.- właściciel kompleksu restauracyjno-hotelowego Ładoga, to nie tylko propozycja dla turystów spragnionych morskich klimatów. To także dobry pomysł na budowanie relacji miedzy pracownikami i partnerami biznesowymi.

- Organizujemy czartery firmowe. Nasi klienci mogą również skorzystać z cateringu restauracji Ładoga - mówi  Aleksandra Turbaczewska, dyrektor handlowy Polsteam Żegluga Szczecińska. - W ostatnim czasie z naszej propozycji chętnie korzystają biznesmeni niemieccy, działający na terenie od Berlina do naszej granicy - dodaje.

Możliwości spędzenia czasu na statku nie ograniczają się tylko do gastronomii i podziwiania nadodrzańskiej przyrody. Od czasu do czasu pokład statku Odra Queen zmienia się w parkiet taneczny, innym razem w salę konferencyjną. Koszt czarteru (niezależnie od liczby osób) wynosi od 1,6 tys. zł za godzinę (w cenę wliczone są koszty paliwa). Odra Queen ma dwa pokłady - dolny jest klimatyzowany, górny - półotwarty. Statek pływa między Nowym Warpnem a Świnoujściem. - Organizując rejs, można sięgnąć po środki z funduszu socjalnego - podpowiada Aleksandra Turbaczewska.
Polsteam Żegluga Szczecińska ma jeszcze jeden statek białej floty - Peene Queen. Jednostką tą możemy wybrać się w rejs po porcie. Ceny biletów wynoszą: 22 zł, 17 zł – ulgowy oraz 54 zł rodzinny (2+2). Od maja do końca sierpnia są cztery rejsy codziennie (godz.: 11, 13, 15 i 17). Minimalna liczba uczestników to 20 osób.

- Od trzech lat współpracujemy też z Urzędem Miasta Szczecin i organizujemy wycieczki edukacyjno-krajoznawcze dla uczniów. Wpisują się one w wizję floating garden - mówi dyr. Turbaczewska. - Propozycja jest także skierowana do szkół z regionu - dodaje.

(masz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224744