strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 11-12/2012

  HOME    Świat Biznesu 11-12/2012    

Wszystko... nie tylko dla domu

Podczas 21. Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla domu” można było zapoznać się nie tylko z najnowszymi trendami w kuchniach i sypialniach, ale także dowiedzieć się, jak modnie i funkcjonalnie urządzić biuro czy sklep.

-Podczas kilku ostatnich edycji targów zorientowaliśmy się, rozmawiając z odwiedzającymi, że często szukają inspiracji nie tylko wnętrz domowych, ale także firmowych, których nie mają gdzie zobaczyć – mówi Magdalena Błaszczyk, zastępca dyrektora Międzynarodowych Targów Szczecińskich. – Stąd nasza decyzja o rozszerzeniu formuły targów Wszystko dla Domu o wnętrza komercyjne.

- Firmy coraz częściej zwracają się do nas o zaprojektowanie biura – mówi Joanna Strzykała ze Studia Wnętrz Raste. – Ostatnio przygotowywaliśmy kilkanaście projektów dla firm zlokalizowanych w centrum miasta. Widać, że ich właściciele zwracają coraz większą uwagę na to, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach pracują oni sami i ich pracownicy.

Właściciele firm najczęściej nie poprzestają jedynie na zleceniu projektu. Chcą aby nowe biuro czy siedziba były kompletnie wyposażone: począwszy od biurek, krzeseł i wykładzin, a skończywszy na kwiatach i serwisie kawowym.

Tradycyjnie też targi były miejscem, w którym firmy prezentowały swoje najnowsze i najciekawsze produkty, a przedsiębiorcy  mogli spotkać się, nawiązać kontakty biznesowe, a nawet podpatrzeć konkurencję. Na miejscu można było także skorzystać z porad projektantów wnętrz, szczególnie tych młodych, skupionych w Strefie Designera. - Korzystanie z usług projektanta wnętrz wciąż kojarzy sie wielu osobom z czymś luksusowym, - mówią właścicielki Fufu Design: Małgorzata Miśkiewicz i Agnieszka Zielińska - Świąderska. - Tymczasem właściwe zaprojektowanie nawet niewielkiego mieszkania, pozwoli nam w przyszłości zaoszczędzić wiele kłopotów, a często także dodatkowych kosztów.

ŁP

Fot. Magdalena Błaszczyk i Joanna Strzykała popierają rozszerzenie formuły targów o wnętrza komercyjne (Łucja Pawłowska)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224620